Klawiatura medyczna od Ultraviol

« Przejdź do listy artykułów

Klawiatura medyczna

Klawiatury medyczne oferowane przez ULTRAVIOL spełniają wszystkie normy odporności na pył i wilgoć. Szczelna i zmywalna obudowa jest odporna na działanie detergentów i typowych środków dezynfekcyjnych, co pozwala na bezpieczną i dokładną dezynfekcję po badaniu pacjenta i wprowadzeniu danych. Zapobiega to rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych bakterii i wirusów. Klawiatury medyczne cechują się także dużą wytrzymałością. To wysokiej jakości sprzęt na lata.

Klawiatura Medyczna Silikonowa K-10 MED z touchpadem

Dobrym przykładem sprawdzonej i wygodnej klawiatury medycznej jest Klawiatura Medyczna Silikonowa K-10 MED z touchpadem, dostępna w sklepie internetowym ULTRAVIOL.

Poza klawiaturami medycznymi warto stosować także myszy medyczne, które ułatwiają pracę, na przykład wprowadzanie danych.

Mysz medyczna

Mysz silikonowa USB jest powszechnie używana w medycynie. Jej zaletą jest fakt, że dobrze leży w ręku i jest wykonana z materiałów wysokiej jakości. Podobnie jak klawiatury medyczne, można ją zmwać i dezynfekować. Ze względu na te właściwości mysz idealnie nadaje się do zastosowania w obszarach wymagających zachowania wyjątkowej higieny, jak w gabinetach lekarskich czy stomatologicznych, salach operacyjnych stacjonarnych i ambulatoryjnych oraz w laboratoriach medycznych.

Jeden z naszych bestsellerów - Mysz Medyczna Silikonowa USB z 5 przyciskami, dostępna także w sklepie internetowym ULTRAVIOL.

Komputer medyczny - stacja DiCO na salę operacyjną (PACS, RIS, HIS)

Pisząc o akcesoriach do komputerów medycznych, trudno nie wspomnieć o stacji DiCO, czyli medycznym komputerze od ULTRAVIOL.

Stacja DiCO na sali operacyjnej w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi

Stacja przeglądowa cyfrowych i analogowych obrazów RTG DiCO, zwana również negatoskopem cyfrowym, to kompletny komputer medyczny do sali operacyjnej. Urządzenie jest kompatybilne z systemami PACS, RIS i HIS. Stacja DiCO działa za pośrednictwem sieci LAN i może być częścią zintegrowanej sali operacyjnej. Stację DiCO wyróżnia hermetyczna i zmywalna obudowa, łatwa do utrzymania w czystości na szpitalnej sali operacyjnej.

Producent ULTRAVIOL spełnia wymagania normy ISO 13485 dotyczącej zarządzania jakością produkcji wyrobów medycznych. Cały proces projektowania, produkcji oraz montażu jest ściśle kontrolowany i nadzorowany. Dzięki temu użytkownicy mają pewność, że korzystają z wyrobu najwyższej jakości.

ULTRAVIOL oferuje różne konfiguracje oraz rodzaje stacji DICO na życzenie zamawiającego.

Optoizolatory

Medyczne separatory galwaniczne stosuje się w celu zabezpieczenia urządzeń medycznych oraz komputerów PC pracujących w pobliżu pacjenta. W przypadku wystąpienia różnicy potencjałów między łączonymi urządzeniami separator galwaniczny ma za zadanie oddzielić źródło awarii od urządzeń będących w bezpośrednim kontakcie z pacjentem oraz personelem. 

Optoizolator RJ 45

Optoizolator USB

Optoizolator RS232

Jeśli masz pytania dotyczące oferty akcesoriów do komputerów medycznych, skontaktuj się z nami!

Tel.:  601 947 667; 605 362 042 lub 0 42 717 77 45
E-mail:  

Obszary działania

Stacje cyfrowe
Przetestuj Fotovitę