Lampy bakteriobójcze - producent sprzętu medycznego Ultra-Viol

« Przejdź do listy artykułów

Wiele osób regularnie odwiedza przychodnie, korzysta z usług kosmetyczki lub zasięga porad dermatologa. Często jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak istotną rolę odgrywa czystość mikrobiologiczna tych miejsc. Przecież wyłącznie dzięki jej zachowaniu pacjenci są bezpieczni, ponieważ na ich organizmy nie oddziałują szkodliwe drobnoustroje. Jako producent urządzeń medycznych, jesteśmy specjalistami w swojej branży, dlatego doradzamy, jakich sprzętów używać, aby zapewnić najwyższy poziom sterylności w miejscach i instytucjach różnego typu.

Pacjencie – nie bój się pytać o wyposażenie gabinetu

Decydując się na skorzystanie z usług gabinetu kosmetycznego, klient powinien najpierw zapoznać się z opiniami na jego temat. Dziś „rady” można zasięgnąć nawet w Internecie. Należy również zapytać obsługi, w jaki sposób w salonie zapewniana jest czystość mikrobiologiczna.

producent sprzętu medycznego Ultra-Viol

Obecnie producenci sprzętu medycznego udostępniają urządzenia pomagające w utrzymaniu sterylności, które wyglądają bardzo elegancko i doskonale dopełniają aranżację salonu. W związku z tym pacjenci mogą w ogóle nie zwrócić na nie uwagi. W gabinetach kosmetycznych najczęściej stosuje się przepływowe lampy bakteriobójcze serii NBVE. Można ich używać nawet podczas obecności pacjentów w gabinecie. Powietrze jest zasysane do wnętrza lampy przez wentylator. Podczas procesu filtrowania usunięte zostają drobnoustroje, wirusy, grzyby oraz wszelkie inne mikroorganizmy. Te szkodliwe mikroelementy trafiają do komory dezynfekcyjnej. Wydmuchiwane powietrze jest czyste a tym samym „zdrowe”.
 

Niewątpliwą zaletą przepływowych lamp bakteriobójczych jest ich sposób funkcjonowania i skuteczność. Poprzez wymuszony przepływ powietrza, dezynfekcji podlega całe pomieszczenie.

Szpital i gabinety zabiegowe a czystość i dezynfekcja

Z roku na rok wzrasta popularność przepływowych lamp bakteriobójczych serii NBVE. Coraz częściej są one stosowane zamiast lamp bakteriobójczych bezpośredniego działania NBV, których nie można używać podczas obecności pacjentów i personelu w gabinecie. Producenci sprzętu medycznego wychodzą naprzeciw oczekiwań klientów i przedstawiają szeroką ofertę najnowocześniejszych urządzeń pozwalających skutecznie neutralizować drobnoustroje znajdujące się w powietrzu i na wszystkich powierzchniach sal medycznych. 

lampy bakteriobójcze przepływowe - producent sprzętu medycznego Ultra-Viol

Lampy bakteriobójcze przepływowe dwufunkcyjne NBVE 60/30 i NBVE 110/55

przepływowe lampy bakteriobójcze - producent sprzętu medycznego Ultra-Viol

Lampy bakteriobójcze przepływowe NBVE 60 i NBVE 110.

Jak dobrać lampę bakteriobójczą do pomieszczenia?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo złożona. To, jaki model lampy wybrać, zależy między innymi od wymiarów pomieszczenia oraz od parametrów takich, jak:powierzchnia, wysokość, poziom eksploatacji. Jeżeli otwierasz gabinet lekarski lub kosmetyczny i nie wiesz, po jaką lampę bakteriobójczą sięgnąć, aby zapewnić swoim pacjentom maksymalny poziom czystości mikrobiologicznej, skonsultuj się ze specjalistą. Pracownicy producenta sprzętu medycznego Ultra-Viol chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz podpowiedzą, jakiego wyboru dokonać.
 

Pamiętaj jednak, że lampy bakteriobójcze to nie wszystko. Doskonałym dopełnieniem profesjonalnego gabinetu są również akcesoria takie, jak klawiatury medyczne, myszki oraz monitory do komputera. Odpowiedni dobór tych elementów sprawia, że dezynfekcja jest o wiele prostsza i bardziej efektywna.
 

Jeżeli stawiasz pierwsze kroki w branży medycznej lub kosmetycznej – zadawaj pytania specjalistom. Doświadczeni koledzy chętnie doradzą Ci, jakie decyzje podjąć oraz jak postępować, aby pacjenci byli bezpieczni i zadowoleni z Twoich usług.
 

Natomiast, jeśli jesteś klientem odwiedzającym wspomniane instytucje bądź osobą świadomą, nie bój się zadawać pytań o sposoby zapewnienia sterylności pomieszczenia i sprzętów. Przecież w grę wchodzi Twoje życie i zdrowie!

Ultra-Viol zaprasza do zapoznania się z ofertą wysokojakościowych sprzętów medycznych.

Obszary działania

Stacje cyfrowe
Przetestuj Fotovitę