Letnia walka ze zmianami na skórze

« Przejdź do listy artykułów

Latem, nasze nogi, ręce i ramiona mają szansę na to, aby wreszcie zaczerpnąć kontrolowaną ilość promieni słonecznych oraz nabrać złocistego, oliwkowego koloru. Nie dla każdego jednak wakacje, to czas, w którym czują się najlepiej. Zmiany skórne, w tym łuszczyca, może skutecznie zniechęcić do wizyt w ciepłych krajach, czy chociażby rodzimych wakacji nad morzem. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym tekstem blogowym i poznania metody na szybkie, bezbolesne, a co najważniejsze, skuteczne zniwelowanie niechcianych zmian na skórze.

Kto może zachorować na łuszczycę i jakie są objawy?

Łuszczyca to choroba, która przejawia się w postaci charakterystycznych wykwitów na skórze. U wszystkich pacjentów dotkniętych tą chorobą dzieje się tak, ponieważ dojrzewanie nowych komórek trwa nawet do sześciu razy szybciej, niż u osoby zdrowej. Stare komórki wówczas nie mają czasu na to, by się odpowiednio złuszczyć, tworząc grubą warstwę naskórka w postaci twardych łusek. Na spotęgowanie objawów narażeni są wszyscy, którzy żyją w ciągłycm stresie, mieszkają w środowisku zmiennych warunków atmosferycznych lub mają większą szansę na powtarzające się ekspozycje na słońce. Dzięki dostępności zróżnicowanych metod leczenia można złagodzić jej objawy lub w przypadku zmian punktowych, całkowicie je wyleczyć. Faktem jest niestety to, że poważniejsze stadium łuszczycy może przedstawiać się w postaci przewlekłej i nawracającej choroby.

 

Warto dodatkowo pamiętać o tym, że łuszczycą nie można się zarazić. To nie jest choroba zakaźna, którą da się przejąć od chorego poprzez, między innymi uścisk dłoni, objęcie, czy nawet spanie w jednym łóżku. To choroba dziedziczna, która może pojawić się w każdym miejscu na skórze, w każdym wieku niezależnie od płci, a nadużywanie alkoholu i innych używek mogą objawy jedynie nasilić.

Fototerapia w Twoim domu

Jedną z metod walki z łuszczycą jest terapia światłem. UltraViol, jako renomowany producent sprzętu medycznego, zarówno dla placówek medycznych, jak i na potrzeby samodzielnego wykorzystania w domu, pozwala na podjęcie leczenia tej choroby także za pomocą specjalnie skonstruowanych w tym celu – lamp. Produkty te emitują promienie ultrafioletowe, które stosowane regularnie i w odpowiednich dawkach, mają za zadanie całkowicie wyleczyć lub skutecznie złagodzić objawy łuszczycy. Asortyment naszego autorstwa jest odpowiednio sprawdzony, posiada produkty będące wyrobami medycznymi w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych oraz posiada wymagane medyczne certyfikaty jakości.

Jedną z metod walki z łuszczycą jest terapia światłem. UltraViol, jako renomowany producent sprzętu medycznego, zarówno dla placówek medycznych, jak i na potrzeby samodzielnego wykorzystania w domu, pozwala na podjęcie leczenia tej choroby także za pomocą specjalnie skonstruowanych w tym celu – lamp. Produkty te emitują promienie ultrafioletowe, które stosowane regularnie i w odpowiednich dawkach, mają za zadanie całkowicie wyleczyć lub skutecznie złagodzić objawy łuszczycy. Asortyment naszego autorstwa jest odpowiednio sprawdzony, posiada produkty będące wyrobami medycznymi w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych oraz posiada wymagane medyczne certyfikaty jakości.

Lampy Dermalight – kilka możliwości leczenia łuszczycy

Z racji tego, że łuszczyca jest chorobą, której proces leczenia może trwać nawet bardzo długo, namawiamy do rozpoczęcia działania już od dziś. Dzięki wykorzystaniu lamp Dermalight w trakcie terapii, efekt osiągniesz o wiele szybciej i będzie on zdecydowanie bardziej zadowalający. Dostępne w naszym sklepie produkty różnią się wielkością, mocą oraz rodzajem promieniowania. UltraViol prezentuje między innymi mniejsze lampy Dermalight 80 w formie grzebienia, nieco większe Dermalight 200, 500 oraz modele ze statywem, z promiennikami, aż w końcu kabiny do całościowej redukcji zmian skórnych.

 

W leczeniu łuszczycy najważniejsza jest konsekwencja oraz właściwa opieka lekarska. Pomimo tego, że pamiętaj o właściwej profilaktyce i zdrowym trybie życia.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Obszary działania

Stacje cyfrowe
Przetestuj Fotovitę