Nowy wymiar diagnostyki - nowoczesne akcesoria do komputerów medycznych

« Przejdź do listy artykułów

Lekarzu, z pewnością zgodzisz się z tezą, iż lata nauki na Uniwersytecie Medycznym przynoszą oczekiwane i wymarzone rezultaty. Zdobyte w tym czasie wszelkie potrzebne do wykonywania elitarnego zawodu kwalifikacje, są efektem wielu godzin ciężkiej pracy. Posiadając takie wyspecjalizowane umiejętności oraz gruntowną wiedzę medyczną, warto zaoszczędzić nieco czasu i zadbać o odpowiednie warunki, w których przeprowadzasz zabiegi lecznicze. Gabinet lekarski, sala operacyjna czy laboratorium powinny odpowiadać przyjętym normom i spełniać wymogi ustaleń Narodowego Funduszu Zdrowia. Zadbaj, o obecność odpowiednio dopasowanych,  medycznych akcesoriów w Twoim miejscu pracy.

Co jest najlepsze dla Twojego gabinetu?

Niewątpliwie bardzo ważnym jest, aby wszystkie elementy w gabinecie lekarskim były odpowiednio przygotowane do pracy w warunkach o wysokich wymaganiach czystości mikrobiologicznej. Nie jest tu mowa jedynie o stetoskopach, szafach lekarskich, odpowiednim ubraniu, maseczkach i środkach do dezynfekcji. Ważne jest, aby dobrać komputer, klawiaturę i mysz wyposażonych w odpowiedni antybakteryjny filtr powietrza oraz wentylatory zoptymalizowane pod kątem przepływu powietrza w obudowie. Taki specjalistyczny sprzęt skonstruowany jest z najlepszych materiałów, w tym silikonu, w przypadku myszek do komputera. Jest funkcjonalny, bo zawiera wygodne klawisze, z kompaktową i ergonomiczną budową, wodoodporny, wypiera kurz, a co najistotniejsze, odporny na działanie środków dezynfekcyjnych. Działanie sprzętu jest intuicyjne. Nie różni się zbytnio od funkcjonowania zwykłego sprzętu stacjonarnego. Kontrola nad nimi tym samym nie stwarza żadnych problemów i nie powoduje trudności.

O wszystkie rzeczy wypada odpowiednio dbać...

Posiadając tak odpowiednio dopasowane do wymagań gabinetów lekarskich wyposażenie, bardzo istotnym jest, aby należycie o nie zadbać. Odpowiednia troska, to gwarancja ich długoletniego sprawnego funkcjonowania. Dzięki innowacyjnej technologii, prawidłowe czyszczenie nie powinno sprawiać kłopotów, a zapewniać widoczny i szybki rezultat.


Dla utrzymania odpowiedniego działania, wystarczy regularnie wymieniać filtr w komputerze. Takie staranie nie będą ani kłopotliwe, ani czasochłonne, ponieważ można je wykonać bez konieczności całkowitego zdjęcia obudowy. Bardzo dobrze jest także przemywać zarówno myszkę, jak i klawiaturę środkami dezynfekującymi po to, aby utrzymać sterylność wymaganą we wszystkich miejscach placówek służby zdrowia.

Projekt na długie lata

Specjalistyczny sprzęt medyczny oraz dopasowane do niego medyczne akcesoria są potwierdzeniem rozwoju zarówno technologii, jak również świadomości lekarzy i samej medycyny. Użytkowanie tych zaawansowanych komputerów, to już nie tylko ekstrawagancja, a konieczność i przyjemna wygoda. Lekarzu, nie zrażaj się kontaktem z technologicznym słownictwem, koniecznością instalacji oprogramowania czy potrzebie zapamiętania skomplikowanej nazwy procesora. Dobro pacjenta jest najistotniejsze!


Czy zdecydowałeś się już na całkowitą nowoczesność?

Obszary działania

Stacje cyfrowe
Przetestuj Fotovitę