Piloty RC – łatwiejsza, bezprzewodowa obsługa

« Przejdź do listy artykułów

Modernizacja wyposażenia

Obsługa przemysłowych lamp bakteriobójczych z pozoru nie jest skomplikowana. Jedynie to, co może nastręczać drobnych trudności, to wysokość, na których są zawieszone. Urządzenia do zwalczania bakterii w salach operacyjnych, gabinetach i przychodniach są najczęściej montowane wysoko pod sufitem, co powoduje, że swobodny dostęp do edycji opcji jest ograniczony. My, starając się zawsze wyjść o krok dalej, stworzyliśmy specjalne, bezprzewodowe piloty do sterowania urządzeniem tylko po to, by zwiększyć uniwersalność jego użytkowania.

Dopasowanie do konkretnego modelu

piloty RC - zdalne sterowanie lampami bakteriobójczymi

Piloty RC, bo tak nazywają się nasze najnowsze produkty, są już dostępne w kilku modelach. Swoimi parametrami i zakresem działania odpowiadają konkretnemu modelowi lampy bakteriobójczej. Nowa oferta ULTRAVIOL tym samym składa się z Pilotów RC do lamp bezpośredniego działania NBV, Pilotów RC do lamp przepływowych NBVE, do lamp przepływowych dwufunkcyjnych, do lamp bezpośredniego działania oraz czujnika Ruchu MD do uniwersalnego zastosowania.

 

Oprócz oczywistego unikatowego dopasowania do poszczególnych modeli lamp bakteriobójczych, każdy z pilotów wyróżnia specjalna formuła kodowania. Dzięki skuteczności dodatkowego systemu, zapobiegnie przypadkowym włączeniom i wyłączeniom lamp nie będzie miało miejsca. Dodatkowa inteligentna funkcja pozytywnie wpłynie również na pracę personelu. Będzie się to wiązało ze zdecydowanie większą samokontrolą i lepszą organizacją pracy.

Wygodniejsze użytkowanie – lepsza praca personelu

piloty RC - producent sprzętu medycznego UltraViol

Kliknij i pobierz folder poświęcony temu produktowi

Personel medyczny, który jest nieustannie narażony na działanie wytwarzanego przez lampę bakteriobójczą promieniowania UV-C, posiada większą podatność na uszkodzenia zdrowia. Dzięki włączonej opcji samodzielnego regulowania czasem włączenia lampy i jej wyłączenia, podatność na m.in. zmiany skórne będzie zdecydowanie mniejsza.
 

Opisane piloty RC, to jednak nie tylko proste urządzenie z opisaną wyżej funkcją. Sprzęt wyróżnia bezpieczeństwo i pozwala na kontrolę przed przypadkowym załączeniem produktu. Sam odbiornik, kompatybilny z pilotem, umieszcza się w miejscu puszki instalacyjnej przy lampie.
 

Obok innowacyjnych pilotów RC w nowej ofercie ULTRAVIOL pojawiły się również czujniki ruchu MD, które zapewniają intuicyjne wyłączenie działającej lampy zaraz po wykryciu nawet najmniejszego ruchu z odległości do 6 metrów. Emitują także charakterystyczny akustyczny sygnał ostrzegający o zagrożeniu.

Zapraszamy do nabycia produktów, które pozwolą na zdalne sterowanie lamp bakteriobójczych! Polecamy wykorzystanie tej możliwości w Twoi miejscu pracy.

Obszary działania

Stacje cyfrowe
Przetestuj Fotovitę