Przetestuj Fotovitę w swoim domu!

« Przejdź do listy artykułów

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak nasz organizm czuje się podczas trwających jesiennych wahań pogodowych. Dni stają się krótkie, pochmurne, jest deszczowo i zimno. Poranna toaleta nie mija już w błyskawicznym tempie, a proces wybudzenia się z głębokiego snu staje się niezwykle trudny. Osoby wrażliwe na wszelkie zmiany pogodowe, różnice ciśnienia i temperatury, są bardziej narażone na nawet najmniejsze różnice w nastroju. Bardzo często mówi się o zjawisku depresji jesienno-zimowej. Jej przyczyną jest niedobór światła. Jesteśmy producentem sprzętu medycznego i  posiadamy w ofercie produkt, dzięki któremu znacznie zredukujesz uczucie przygnębienia, niechęci i senności. Warto zastanowić się tym samym jak przygotowywać się na nadchodzące listopadowe dni tygodnia. 

Kliknij i przejdź do naszego sklepu internetowego, aby zamówić usługę:

testowanie fotovity - producent sprzętu medycznego

Pogoda za oknem a „pogoda ducha”

Żyjąc w strefie klimatu umiarkowanego, mamy tę ogromną przyjemność, aby przeżywać wszystkie cztery pory roku. Dzięki takiemu zróżnicowaniu, jesteśmy w stanie cieszyć się widokiem przepięknie zmieniającego się krajobrazu. Związane z tymi różnicami wahania pogodowe prowadzą do znaczących zmian także w organizmie, a przede wszystkim, w samopoczuciu mieszkańców środkowoeuropejskich terytoriów. Zatem kiedy za oknem depresyjny deszcz, wiatr i plucha, gdzie można poczuć się lepiej i cieplej? Z pewnością w domu. Są takie dni, kiedy faktyczny udział słońca jest znikomy, dlatego my polecamy skorzystanie z naszej oferty - możecie przetestować lampy Fotovita u siebie w domu. Dzięki naszej propozycji, macie okazję uczestnictwa w ciekawym i zdrowotnym projekcie.

Droga do tego, aby poczuć się lepiej?

Proces wypożyczenia sprzętu Fotovita jest bardzo prosty. Należy jedynie wyrazić chęć wzięcia udziału w przedsięwzięciu mailowo, telefonicznie lub faxem, wpłacić kaucję a lampę dostajesz do przetestowania aż na 3 tygodnie.


Tak długi czas trwania pierwszej terapii może pozwolić na odczucie już wyraźnych zmian w samopoczuciu i skutecznej poprawy humoru. Tym bardziej, że w przypadku Fotovity efekty są błyskawiczne!

lampy fotovita w domu - producent sprzętu medycznego Ultra-Viol

Fotovita - w pełni bezpieczna

Oczywiście należy zawsze pamiętać o tym, że my jako dystrybutor sprzętu medycznego, możemy zaproponować jedynie wspomagającą terapię światłem. Nie oferujemy tym samym całkowitego leczenia pacjentów cierpiących na depresję. Mimo, że lampy na chandrę Fotovita są, decyzją Ustawy o Wyrobach Medycznych, uznane jako pełnowartościowy sprzęt medyczny, to nie powinny zastępować środków leczniczych właściwej terapii i nie powinny stanowić o diagnozie dotkniętego zaburzeniami mającymi podłoże psychologiczne (nie pogodowe).
 

To fakt, że lampy Fotovita posiadają deklarację CE0044 wydaną przez jednostkę notyfikowaną. Są one tym samym dopuszczone do stosowania w służbie zdrowia poprzez wpisanie do Rejestru Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Certyfikaty oraz badania, jakim nasz sprzęt był poddany świadczy o tym, że lampy Fotovita niewątpliwie są bezpieczne i pomocne w leczeniu depresji sezonowej jesienno-zimowej.

Światło, czyli zdrowie

Ze względu na tak porcjowane zużycie światła przez Fotovitę, może ono skutkować polepszeniem nastroju oraz podniesieniem stężenia witaminy D w organizmie. Co tym samym pozytywnie wpłynie na kondycję zarówno zębów, jak i kości a także ma dobry wpływ na sprawność układu krążenia.
 


Jak widać, terapia światłem jest niezwykle potrzebna, korzystnie wpływa na zdrowie i niesie ze sobą same pozytywne rezultaty, a do tego jest metodą nieinwazyjną. Zachęcamy tym samym do wzięcia udziału w naszej akcji oraz zastosowania lampy Fotovita zgodnie z opisem podanym w instrukcji obsługi.
 

Serdecznie zapraszamy!

Obszary działania

Stacje cyfrowe
Przetestuj Fotovitę