Wirusobójcze lampy od ULTRAVIOL chronią lekarzy i personel medyczny

« Przejdź do listy artykułów

Wirusobójcze lampy UV-C od ULTRAVIOL na pierwszej linii frontu walki z COVID-19

Koronawirus nadal stanowi duże zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi. Śledząc doniesienia medialne można zapoznać się z trudnymi warunkami, w których obecnie pracują lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni. Poza nimi na pierwszej lini frontu jest także presonel szpitalny, osoby odpowiedzialne za sprzątanie, ochronę czy prace konserwatorskie. W mediach regularnie można zobaczyć ujęcia pokazujące pomieszczenia szpitalne wyposażone w przepływowe lampy UV-C serii NBVE. Skuteczność wirusobójczych lamp UV-C w dezaktywacji wirusa SARS-CoV-2 potwierdzono już na początku pandemii. Lampy NBVE wykorzystują promieniowanie UV-C o długości 253,7 nm aby unicestwić wirusy znajdujące się w powietrzu. Dlatego obecność przepływowych lamp wirusobójczych NBVE na oddziałach szpitalnych to przejaw ostrożności oraz troski o medyków.

Przepływowe lampy UV-C serii NBVE to większe bezpieczeństwo medyków!

Przepływowe lampy NBVE 110 PL dezynfekują powietrze z wirusów w sposób bezpieczny dla ludzi

Lampa wirusobójcza NBVE 60 PL to jeden z najpopularniejszych modeli wirusobójczych lamp UV-C w ofercie ULTRAVIOL

O skuteczności lamp UV-C serii NBVE świadczy ich bardzo szerokie zastosowanie w ochronie zdrowie. Wielokrotnie publikowaliśmy opinię specjalistów z Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, którzy potwierdzają zasadność stosowania wirusobójczych lamp UV-C serii NBVE. Specjalnie dla czytelników naszego bloga przypominamy ją poniżej.

Jeśli masz pytania dotyczące dezynfekcji lampami UV-C, skontaktuj się z nami!

Nasi specjaliści chętnie doradzą jaką lampę UV-C wybrać do danego zastosowania. Pomagamy dobierać urządzenia do konkretnego zastosowania i przeznaczenia pomieszczeń. Niezależnie czy jest to gabinet zabiegowy, poradnia rodzinna, gabinet stomatologiczny, salon odnowy biologicznej, sala przedszkolna czy prywatne mieszkanie, pomożemy wybrać odpowiednią lampę UV-C. Nasze lampy UV-C pracują dla Twojego bezpieczeństwa.

tel. (0 42) 717 77 45, 717 19 59, 715 00 92, 715 20 95

fax. (0 42) 715 02 16

tel. kom. 601 947 667; 605 362 042

Obszary działania

Stacje cyfrowe
Przetestuj Fotovitę