Wygodniejsze przeglądanie zdjęć RTG z negatoskopami serii LED NGP i SLIM

« Przejdź do listy artykułów

Negatoskopy są urządzeniami przeznaczonymi do przeglądania zdjęć rentgenowskich. Stosuje się je między innymi w placówkach szpitalnych, przychodniach i gabinetach lekarskich. Dzięki wciąż zmieniającej się technologii, stają się coraz nowocześniejszą formą zapobiegania groźnym chorobom wewnętrznym. W skład podstawowej budowy urządzenia wchodzi regulowane źródło światła oraz biały, jednolity ekran pozwalający na bardzo szczegółowe przeglądanie negatywów.
 

Jakość oglądanego zdjęcia w przeważającej mierze zależy od klasy aparatury. Innowacyjne artykuły z serii LED, NGP czy SLIM od wielu lat gwarantują zadowolenie personelu lekarskiego, ponieważ pozwalają na trafną diagnostykę pacjentów.

Przejrzyste zdjęcia to dokładna diagnoza

Negatoskop żaluzjowy do mammografii NGP-41 mZ

Negatoskopy, jako urządzenia w całości przeznaczone do potwierdzenia, wykluczenia lub wykrycia przyczyny chorób, od dawna znajdują swoje zastosowanie na wielu obszarach działania ośrodków służby zdrowia. Na szczęście, od lat nie stanowią już jedynie uniwersalnej aparatury do „leczenia wszystkiego”, ale są zaprojektowane specjalnie na potrzeby zwiększenia wydajności pracy lekarzy i zapewnienia bezpieczeństwa pacjentom. Obecnie wyróżnia się zwykłe negatoskopy, negatoskopy dentystyczne oraz sprzęty przeznaczone do przeglądania zdjęć mammograficznych. 

Każdy z wymienionych typów negatoskopów cechuje odpowiednia szerokość ekranu, pozwalająca na dostrzeżenie kluczowych szczegółów nieprawidłowego funkcjonowania organizmu. Sprzęty te posiadają także możliwość zmiany natężenia emitowanego światła, regulacji wysokości, w tym funkcjonalny statyw, a ponadto są mobilne (na przykład: negatoskopy jezdne). 

Dobry wybór

Dzięki bogatej ofercie negatoskopów do przeglądania zdjęć RTG, niemal w każdym szpitalu czy przychodni odnaleźć można ich zróżnicowane modele. Funkcjonalność, większa efektywność i wygoda, to wartości od zawsze najwyżej cenione w służbie zdrowia.

Potwierdzeniem tej idei jest ciągłe ulepszanie medycznego wyposażenia, która podążą za rozwojem medycyny. Jednoklatkowe, z podziałem na klatki, a może żaluzjowe? Dostępność negatoskopów znacząco się zwiększa, jednak kupując określony produkt, warto zastanowić się, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w profesjonalnym gabinecie lekarskim lub w przychodni.
 

Zapraszamy do katalogu produktów dostępnego w naszym sklepie internetowym, w którym znajdziecie Państwo ogromny wybór przykładów negatoskopów emitujących światło dzienne Day Light o potwierdzonej najwyższej jakości. Artykuły dostępne w ofercie producenta sprzętu medycznego Ultra-Viol posiadają certyfikaty zaświadczające ich najwyższą jakość.

Obszary działania

Stacje cyfrowe
Przetestuj Fotovitę