Zapraszamy do sklepu internetowego Ultra-Viol

« Przejdź do listy artykułów

Jako dostawca akcesoriów medycznych, sklep producenta sprzętu medycznego Ultra-Viol działa nieprzerwanie już od 1993 roku. Swoim ponad dwudziestoletnim stażem wyróżnia markę, która od zawsze kojarzona jest z najwyższą jakością.

Jako rzetelna firma, Ultra-Viol z powodzeniem świadczy dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. Ze względu na długoletnią działalność firmy, nieustannie poszerzamy kręgi naszych zainteresowań a dostępność ofert jest wciąż różnicowana.

sklep internetowy - producent sprzętu medycznego Ultra-Viol

Oferta sklepu Ultra-Viol

Nie da się ukryć, że na rynku sprzedażowym pojawia się coraz więcej firm, które posiadają bogaty wybór produktów, jednak nie zawsze połączony jest on z usługami świadczonymi na najwyższym poziomie. Jeśli klienta interesuje wyłącznie asortyment najwyższej jakości powinien zweryfikować rodzaj akcesoriów medycznych, przed ich zakupem. Przecież od tego zależy nie tylko renoma przychodni czy gabinetu, ale przede wszystkim życie pacjentów.

 

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo między innymi:

  • Komputerów medycznych
  • Akcesoriów do komputerów medycznych
  • Negatoskopów
  • Dermatoskopów i Laryngoskopów
  • Stacji na sale operacyjne
  • Lamp antydepresyjnych, bakteriobójczych oraz naczołowych
  • Sprzętu do leczenia łuszczycy
  • Projektorów lekarskich, lamp zabiegowych i operacyjnych, 
  • Liczników i programatorów


Jak widać, nawet po przedstawieniu nawet niewielkiej części dostępnej listy produktów, jest ona bardzo zróżnicowana. Dzięki temu, jesteśmy w stanie dostarczyć sprzęt placówkom szpitalnym, przychodniom, lecznicom a nawet gabinetom dermatologicznym i stomatologicznym.

Gdzie można nas znaleźć?

Jako jeden z najbardziej doświadczonych producentów, nie możemy pozwolić sobie na chwilę słabości. Z dumą ogłaszamy, że w produkcji naszego sprzętu bez ustanku doskonalimy rozwiązania technologiczne oraz unowocześnia wygląd i jakość oferowanych sprzętów.
 

Aby móc zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie, dbamy o potwierdzenie jakości naszych działań. Dystrybucja tym samym odbywa się zgodnie z aktualną ustawą o wyrobach medycznych, w tym spełnia wymagania dyrektyw 93/42/ECC + 2007/47/EC i 2004/108/EC oraz jest zgodna z normami z nimi zharmonizowanymi (m.in. PN-EN 60601-1 dotyczącej bezpieczeństwa wyrobów medycznych).Już wkrótce Gwiazdka. Jeżeli nie mają Państwo pomysłu na prezent dla najbliższych, może nasza oferta będzie trafną podpowiedzią. Oferujemy między innymi lampy antydepresyjne Fotovita, które bez wątpienia rozwiążą problemy osób zmajgających się z sezonową depresją lub chandrą. Proponujemy również lampy Dermalight przeznaczone do leczenia łuszczycy. 

Zapraszamy!

Sklep internetowy Ultraviol

Obszary działania

Stacje cyfrowe
Przetestuj Fotovitę